Przejdź do głównej zawartości

Na zielonej łące maki kwitnące ...

Na specjalne życzenie mojej stałej klientki, powstała bransoletka na krośnie. Szeroka, bo ma aż 5,5 cm, czerwona - bo maki są czerwone i z zielonym tłem - jak na trawę przystało ;)
Efekt końcowy bardzo mi się podoba, szczególnie te połyskujące gdzieniegdzie koraliki które w ostatniej chwili dodałam.
Wzór dostępny TUTAJ - ja go sobie trochę podrasowałam, mniej kolorów więcej maków, w przyszłości także go udostępnię.

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)

Najciekawsze ...

Drobne kwiatki

Kolejny sznur koralikowy tym razem na 15 koralików w rzędzie. Długość jego to 51 cm. Wzór dostępny u Lidii :) A w międzyczasie powstała jeszcze bransoletka - świderek :)

Kwiatuszki

Ładną mamy jesień ale i tak chciałam przywołać trochę lata :) I z tą myślą powstała bransoletka pleciona z kwiatków. Użyłam tutaj koralików TT w kolorze błękitu, bieli i srebra. Oczka kwiatków to perełki swarovskiego. Na końcu jako charms także swarovski. Wzór na kwiatki znajduję się TUTAJ

Tkanie bransoletek na krośnie

Mam dla Was wiadomość :) Często pytacie mnie jak się robi bransoletki na krośnie. Zawzięłam się i zrobiłam pełen kurs, czyli od samych podstaw ( co potrzebne) aż do zakańczania bransolet.  Możecie go zobaczyć w najnowszym numerze Beading Kliknięcie na zdjęcie przeniesie Was do sklepu gdzie jest sprzedawany. Macie do wyboru drukowane czasopismo bądź w pdf :) Mam nadzieję, że tam odpowiedziałam na Wasze częste pytania ;)