Przejdź do głównej zawartości

Wzory

Wzory rozpisałam samodzielnie na swoje potrzeby, można z nich korzystać ale będzie miło jak wspomnisz o mnie i moim blogu :)


Pozostałe wzory, już bardziej profesjonalne, dostępne są na platformie :
- Etsy


Możesz nabyć je także bezpośrednio u mnie, wszystkie informacje dostaniesz jak się do mnie odezwiesz pod adresem email : szkatulka.ami@gmail.com 


Jak zapisać wzór na swoim komputerze? 

Kliknij na zdjęcie by je powiększyć, najedź myszką na obraz i kliknij prawy przycisk myszki a następnie wybierz "Zapisz grafikę jako ... ". Otworzy się okienko i tutaj już wybierasz miejsce docelowe pliku. 


Komentarze

Najciekawsze ...

Drobne kwiatki

Kolejny sznur koralikowy tym razem na 15 koralików w rzędzie. Długość jego to 51 cm. Wzór dostępny u Lidii :) A w międzyczasie powstała jeszcze bransoletka - świderek :)

Kwiatuszki

Ładną mamy jesień ale i tak chciałam przywołać trochę lata :) I z tą myślą powstała bransoletka pleciona z kwiatków. Użyłam tutaj koralików TT w kolorze błękitu, bieli i srebra. Oczka kwiatków to perełki swarovskiego. Na końcu jako charms także swarovski. Wzór na kwiatki znajduję się TUTAJ

Tkanie bransoletek na krośnie

Mam dla Was wiadomość :) Często pytacie mnie jak się robi bransoletki na krośnie. Zawzięłam się i zrobiłam pełen kurs, czyli od samych podstaw ( co potrzebne) aż do zakańczania bransolet.  Możecie go zobaczyć w najnowszym numerze Beading Kliknięcie na zdjęcie przeniesie Was do sklepu gdzie jest sprzedawany. Macie do wyboru drukowane czasopismo bądź w pdf :) Mam nadzieję, że tam odpowiedziałam na Wasze częste pytania ;)