Przejdź do głównej zawartości

Mała Fabryczka

Dzień dobry :) Warto czasami się powitać :)

Dzisiaj nie tak całkiem biżuteryjnie a bardziej informacyjnie.
Otóż ostatnio nawiązałam współpracę z nową galerią o pięknej nazwie Mała Fabryczka ( prawda, że cudna?:) ) i tam będę umieszczać moją i mojego męża całą produkcję. Powoli już uzupełniam, ale widzę, że przydałyby się nowe zdjęcia (zawsze coś mi w nich nie pasuje). Tak więc ( nie zaczyna się tak zdania, ale co tam) jeżeli któraś (ojj Panów pominęłam a męska biżuteria też jest) z Was chce zakupić coś od naszej dwójki to zapraszam DO MOJEJ MAŁEJ FABRYCZKI <---- wystarczy kliknąć w ten napis ;) bądź na górze po prostu kliknąć SKLEP.

Jeszcze myślę nad zmianą bloga tzn grafiki, może znacie jakieś fajne stronki z szablonami ?

No i jeszcze coś, dawno nie było u mnie cukierasków .... to zapowiadam, że za nie długi czas będę słodyczami rzucać :D

I to chyba wszystko chciałam ...
Dziękuję że jesteście !!

Miłego wieczorku :)


Komentarze

  1. Agnieszko, z chęcią pomogę jeśli chodzi o fajne szablony na bloggera. Skontaktuj się ze mną przez maila :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)

Najciekawsze ...

Drobne kwiatki

Kolejny sznur koralikowy tym razem na 15 koralików w rzędzie. Długość jego to 51 cm. Wzór dostępny u Lidii :) A w międzyczasie powstała jeszcze bransoletka - świderek :)

Kwiatuszki

Ładną mamy jesień ale i tak chciałam przywołać trochę lata :) I z tą myślą powstała bransoletka pleciona z kwiatków. Użyłam tutaj koralików TT w kolorze błękitu, bieli i srebra. Oczka kwiatków to perełki swarovskiego. Na końcu jako charms także swarovski. Wzór na kwiatki znajduję się TUTAJ

Tkanie bransoletek na krośnie

Mam dla Was wiadomość :) Często pytacie mnie jak się robi bransoletki na krośnie. Zawzięłam się i zrobiłam pełen kurs, czyli od samych podstaw ( co potrzebne) aż do zakańczania bransolet.  Możecie go zobaczyć w najnowszym numerze Beading Kliknięcie na zdjęcie przeniesie Was do sklepu gdzie jest sprzedawany. Macie do wyboru drukowane czasopismo bądź w pdf :) Mam nadzieję, że tam odpowiedziałam na Wasze częste pytania ;)