Przejdź do głównej zawartości

Dawne Twory : Zestawy Biało - Czarne

Kolor BIAŁY : lekki naturalny kolor. Symbol niewinności, czystości i uczciwości. Osoba lubiąca ten kolor ma niskie poczucie własnej wartości. Jest przeważnie samotna. 

Zestaw biały nr.1Zestaw biały nr.2


Zestaw biały nr.3Kolor CZARNY : smutny kolor. Charakterystyczny dla osób, które dużo czasu spędzają na przemyśleniach. Jest niezależna, zdyscyplinowana, obdarzona silną wolą i własnymi przekonaniami. 

Zestaw czarny


Komentarze

Najciekawsze ...

Drobne kwiatki

Kolejny sznur koralikowy tym razem na 15 koralików w rzędzie. Długość jego to 51 cm. Wzór dostępny u Lidii :) A w międzyczasie powstała jeszcze bransoletka - świderek :)

Kwiatuszki

Ładną mamy jesień ale i tak chciałam przywołać trochę lata :) I z tą myślą powstała bransoletka pleciona z kwiatków. Użyłam tutaj koralików TT w kolorze błękitu, bieli i srebra. Oczka kwiatków to perełki swarovskiego. Na końcu jako charms także swarovski. Wzór na kwiatki znajduję się TUTAJ

Tkanie bransoletek na krośnie

Mam dla Was wiadomość :) Często pytacie mnie jak się robi bransoletki na krośnie. Zawzięłam się i zrobiłam pełen kurs, czyli od samych podstaw ( co potrzebne) aż do zakańczania bransolet.  Możecie go zobaczyć w najnowszym numerze Beading Kliknięcie na zdjęcie przeniesie Was do sklepu gdzie jest sprzedawany. Macie do wyboru drukowane czasopismo bądź w pdf :) Mam nadzieję, że tam odpowiedziałam na Wasze częste pytania ;)